Ira Onatii

Dyrektor zarządzająca

+48 729 377 421

Linkedin

Kim jesteśmy

Wraz ze zmieniającym się światem, zmieniają się również nawyki i zwyczaje żywieniowe.

Coraz więcej osób decyduje się na ograniczenie spożycia mięsa, rezygnuje z nabiału lub całkowicie przechodzi na dietę roślinną. Aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, przedsiębiorstwa muszą dostosowywać się do szybkich zmian w kulturze i stylu życia; przykładając szczególną uwagę kwestiom ideologicznym, społecznym i środowiskowym. Stworzyliśmy Vegan Stock w 2018 roku, aby wspierać działania europejskich Producentów i Hurtowników poprzez dostarczanie unikalnych składników wyłącznie roślinnego pochodzenia.

Rozumiemy, że z większą ilością składników oferujemy więcej możliwości. Jesteśmy na bieżąco z trendami w branży. Dbamy o to, aby dostarczać nowe produkty, składniki i rozwiązania technologiczne spełniające oczekiwania klientów, stosując się do obowiązujących przepisów prawnych. Zapewniamy pełną i wysokiej jakości obsługę, zarówno na etapie rozwoju produktu, jak i po jego wprowadzeniu na rynek.

W Vegan Stock wierzymy, że przyszłość jest roślinna. Naszym celem jest pomoc w tworzeniu wartościowych, innowacyjnych i smacznych produktów przyjaznych dla wszystkich Gatunków i dla naszej wspólnej Planety.

Wyjątkowa cena + jakość

Posiadamy szeroko rozwiniętą sieć kontaktów partnerskich bezpośrednio z producentami oraz zoptymalizowane procesy logistyczne.

Wsparcie w wyborze

Znajdziemy interesujący Cię surowiec bądź doradzimy alternatywny, dostępny w ofercie.

Krótki czas dostawy

Magazynujemy większość oferowanych przez nas surowców w Europie, co pozwała na szybką realizację Twojego zamówienia.